KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13242050
nr 1324 2050
Louis Bastin
(1912-1979), Sverige
Etsning, Kyrkogård. Signerad, numrerad 170/310. Motivet: 31x36 cm
Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.
Utrop:
300 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:05:14
Louis Bastin
Läs mer om Louis Bastin